Terapia Retexture Brite Peel


O ile prostsze byłoby życie każdej kobiety, gdyby jej ciało nie ulegało procesowi starzenia. Niestety, upływ czasu nie jest od nas zależny. To właśnie najczęściej przez niego skóra naszej twarzy traci swój naturalny blask i młodzieńczy wygląd. Również źle dobrana dieta przyczynia się do szarości naszej twarzy. Czy jednak oznacza to, że jesteś skazana na niechciane zmarszczki? Ależ nie! Możesz zapobiec zbyt wczesnym oznakom starzenia organizmu w bardzo prosty sposób. Tą najlepszą metodą okazuje się terapia z zastosowaniem ReteXture Brite Peel. To zabieg, dzięki któremu nie tylko pozbędziesz się przebarwień ze swojej cery, lecz także przywrócisz jej naturalny kolor i jędrność. Skuteczna moc zabiegu oparta jest na poszczególnych etapach, które w połączeniu ze sobą przynoszą zdumiewające efekty. Dzięki tej holistycznej terapii wybielająco-ujędrniającej odzyskasz młody wygląd cery i tym samym pozbędziesz się niechcianych zmarszczek!

 

Na czym polega terapia?

Poprosiliśmy specjalistów z kliniki medycyny estetycznej MediArt Clinic w Poznaniu o przybliżenie nam terapii Retexture Brite Peel. Eksperci bardzo chętnie służyli nam swoją pomocą. Ich zdaniem zabieg holistycznej terapii wybielająco-ujędrniającej nie ma sobie równych dzięki swojej ponadprzeciętnej efektywności. W metodzie tej wykorzystuje się wysokie stężenia kwasów alfa- i beta-hydroksykwasów, heksylorezorcynolu, a także retinolu. I choć te nazwy brzmią obco, to nie masz się czego obawiać. Zabieg – jak podkreślają eksperci – jest bezpieczny dla pacjenta. Terapia jest rekomendowana przede wszystkim dla osób, które mają problemy z przebarwieniami, a także muszą mierzyć się z utratą jędrności swojej skóry. Warto wiedzieć o tym, że zabieg łączy w sobie niezwykłą moc liposomów, roślinnych komórek macierzystych, czystego retinolu, witaminy C, a także kwasu ferulowego, który jest silnym, lecz bezpiecznym oksydantem.

Dlaczego warto przeprowadzić zabieg?

Innowacyjna holistyczna terapia wybielająco-ujędrniająca pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju przebarwień, które powstają na Twojej skórze. Oprócz tego zabieg został wzbogacony o możliwość odzyskania młodości cery, czyniąc ją na powrót nie tylko jędrną i elastyczną, lecz także pełną naturalnego blasku. Specjaliści rekomendują terapię Retexture Brite Peel przede wszystkim osobom, które mają kłopoty ze skórą, takie jak choćby:

  • przebarwienia posłoneczne;
  • przebarwienia hormonalne;
  • przebarwienia pozapalne;
  • efekty fotostarzenia;
  • utrata jędrności i elastyczności skóry;
  • nierówność struktury skóry.

Przebieg zabiegu

Każdy zabieg powinien być poprzedzony konsultacją ze specjalistą. Dzięki takiej rozmowie możesz rozwiać wszelkie swoje wątpliwości, a także dowiedzieć się więcej o przebiegu zabiegu. Podczas takiej konsultacji wstępnej zostanie dokładnie zbadany rodzaj Twojego problemu skórnego – specjalista oceni stan Twojej skóry i poinformuje Cię o ewentualnych przeciwwskazaniach do przeprowadzenia terapii. Kolejnym krokiem jest przygotowanie pacjenta do leczenia. Przed każdym takim zabiegiem ekspert dokonuje precyzyjnego demakijażu, dzięki czemu skóra zostaje dokładnie oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń. Po takim przygotowaniu cery, zostaje przeprowadzony peeling chemiczny. Warto pamiętać, że jest bezpieczny, mimo stosowania bardzo silnych inhibitorów tyrozynazy. Po wykonaniu zabiegu pacjent jest zobligowany do samodzielnej kontynuacji terapii w domu. W tym celu należy stosować zalecone preparaty przez specjalistę, które niwelują przebarwienia.