Modne firany do dziecięcego pokoju

Modne firany do dziecięcego pokoju


Czy w dziecinnym pokoju jest miejsce na modę, najnowsze trendy, nowoczesny design ? Czy też ma być to przestrzeń kojarząca się z ciepłem, bezpieczeństwem i miłą atmosferą ? A może by tak połączyć oba te czynniki i stworzyć dziecku pokoik, który zachwyci pięknym, oryginalnym i modnym wnętrzem, a przy tym pozostanie w klimatach dziecięcej wyobraźni, pełnej radości, uśmiechu, spontaniczności i przygód.

 

Firany dla dzieci wcale nie muszą być zwykłe, przeciętne i nudne. Obecnie dostępnych jest na rynku mnóstwo wspaniałych i interesujących wzorów, kolorów, fasonów firan przeznaczonych do dziecięcego pokoju. Producenci prześcigają się w swoich ofertach skierowanych do rodziców i dzieci, a nowoczesne motywy zachwycają różnorodnością, barwami i stylem.

Okno ubrane w piękne firany panelowe z drukowanymi lub ręcznie malowanymi ulubionymi postaciami z bajek, bohaterami z filmów Disneya, słodkimi zwierzakami lub innymi ciekawymi dziecięcymi wzorami, będzie prezentowało się atrakcyjnie i wyjątkowo, gdyż panele zawieszone na oknie są niemal jak obrazy na ścianie – tworzą nietuzinkowy akcent, pięknie zdobią i zapełniają wnękę okienną.

Innym pomysłem na okna w pokoju dziecięcym są oryginalne firany makarony, firany zakończone frędzlami lub rolety rzymskie. Wszystkie są bardzo nowoczesne i dają ciekawy efekt wizualny. Tego typu firanki można z powodzeniem zastosować również w pokoju młodzieżowym wybierając jedynie stosowny do wieku i charakteru dziecka motyw.

Odpowiednio dobrane firanki potrafią ożywić dziecięcy pokój, stworzyć przyjemny nastrój, a wielorakość motywów i wzorów sprawia, że można je z łatwością dobrać zarówno do konkretnego wieku dziecka, jak i jego zainteresowań oraz pasji. I tak do dyspozycji mamy na przykład misie, lale, pieski, kotki, słoneczka, chmurki, kwiatki, wróżki, księżniczki, rycerzy oraz motywy sportowe: piłka nożna, hokej i szkolne: wzory chemiczne i matematyczne, słówka angielskie, a także wiele, wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć.

Pomoc przy napisaniu artykułu – sklep internetowy z firankami firanex.net