Kriolipoliza, czyli odchudzanie przez zamrażanie. Poznaj skuteczną metodę redukcji tkanki tłuszczowej!

Masz wrażenie, że przetestowałaś na sobie już wszystkie diety świata i nic? Mamy na to radę. Po prostu nadal jedz zdrowo, ale nie katuj się dietami-cud, które nie przynoszą obiecanych efektów – samopoczucie poprawi się błyskawicznie. Dodatkowo ćwicz regularnie. Jeśli natomiast sam zdrowy tryb życia nie pomaga – czas wyciągnąć ciężkie działa!

 

Przeczytaj o szczegółach zabiegu, który w prosty sposób i za rozsądną cenę pomaga usunąć najbardziej oporny tłuszczyk z różnych części ciała. Mowa o kriolipolizie, która jak podkreślają eksperci z katowickiego Centrum DER-MED, jest metodą skuteczną, szybką i w pełni bezpieczną.

Kriolipoliza Cooltech – jak wygląda zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu wykonywany jest pomiar grubości tkanki tłuszczowej w miejscu, z którego chcemy się jej pozbyć. Jest to konieczne, by dobrze dobrać parametry kriolipolizy i uniknąć zamrożenia sąsiednich tkanek. Następnie obszar zabiegowy osłaniany jest membraną ochronną. W miejsce to przykładana jest głowica urządzenia, która zasysa fałd skóry i dogłębnie zamraża tkankę tłuszczową.

Indywidualnie dobrany czas chłodzenia zapewnia skuteczne wymrażanie komórek tłuszczowych, bez uszkadzania innych tkanek. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu i pogłębiają się w trakcie kolejnych 3 miesięcy, a jeśli nie są satysfakcjonujące, możliwe jest wykonanie powtórki po około 6 tygodniach.

Sposób na szczupłe i jędrne ciało

Dzisiejsze czasy mają to do siebie, że z jednej strony lubimy oceniać innych krytykując ich zachowanie lub wygląd, z drugiej strony sami nie lubimy być oceniani. W związku z tym za wszelką cenę staramy się ukryć nasze wady lub zupełnie się ich pozbyć. Nie ma w tym nic złego, o ile robimy to za pomocą sprawdzonych środków, nie krzywdząc przy okazji ani siebie, ani innych. Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, pośladkach czy udach to najczęstsze defekty, z którymi zwracamy się o pomoc do kosmetologa bądź chirurga estetycznego.

Zabieg Cooltech to jeden z najbardziej bezpiecznych, a jednocześnie wyjątkowo skutecznych zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. W celu wymodelowania sylwetki można go wykonać na brzuchu, udach (wewnętrzna lub zewnętrzna strona), boczkach oraz ramionach. Podczas kriolipolizy tkankę tłuszczowa w tych partiach ciała schładza się do niskiej temperatury. Komórki tłuszczowe uszkodzone zimnem organizm usuwa sam na drodze naturalnego, fizjologicznego procesu.

Najważniejsze zalety zabiegu kriolipolizy:

  • redukcja tkanki tłuszczowej z partii ciała poddawanej zabiegowi (tzw. otyłość miejscowa),
  • nawet w przypadku nieznacznego przybrania na wadze, ryzyko pojawienia się tkanki tłuszczowej w miejscu kriolipolizy jest niewielkie,
  • gdy zabieg zostanie wspomożony regularnymi treningami, w szybkim czasie jego efekty jeszcze bardziej się pogłębią.

Likwidacja podwójnego podbródka

Kriolipoliza najczęściej wykonywana jest w celu redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia i ujędrnienia ciała. Ale to nie koniec możliwości urządzenia Cooltech! Kriolipoliza pomaga też pozbyć się podwójnego podbródka, z którym mają problem również szczupłe osoby.

Podwójny podbródek jest powodem kompleksów dla wielu kobiet i mężczyzn. Na szczęście zabieg kriolipolizy, już po jednym przyłożeniu chłodzącej głowicy urządzenia, przynosi widoczne gołym okiem efekty. Cooltech precyzyjnie rozbija tkankę tłuszczową zgromadzoną w okolicach podbródka, odsłaniając linię żuchwy.

Dowiedz się więcej o terapii Cooltech i innych sposobach modelowania sylwetki na stronie Centrum DER-MED w Katowicach: https://katowice.dermed.pl/pl/