Jaki prezent wybrać?

Jaki prezent wybrać? Jaki prezent wybrać?

Prezenty. Uwielbiamy je dostawać. Ale to wyszukiwanie upominków dla najbliższych sprawia nam największą radość. Niestety czasami nie wiemy na co się zdecydować.

Co prawda w sklepach w sklepach możemy znaleźć praktycznie wszystko, ale ten nadmiar towarów nie ułatwia nam wyboru. Wręcz przeciwnie czujemy się jeszcze bardziej zagubieni. Mamy większe kłopoty z podjęciem decyzji…

 

Fotoksiążka. Uniwersalny pomysł na prezent.

Bardzo często mamy problem z wyborem upominku dla osób, które mają praktycznie wszystko. Nie potrzebują nowych gadżetów czy ubrań. Fotoksiążka to elegancki, a jednocześnie bardzo osobisty prezent. Co ważne możemy go zamówić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystamy, że wybierzemy odpowiednie zdjęcia. Wrzucimy je do kreatora. Do tego możemy dodać zabawne napisy i grafiki, wszystko zależy od naszej wyobraźni. Foto książki możemy zamówić z dostawą do domu. To duża oszczędność naszego czasu.

Kosz pełen przyjemności

 

Równie ciekawym pomysłem na świąteczny podarunek jest kosz miłych drobiazgów, które umilą bliskiej nam osobie długie zimowe wieczory. Co może znaleźć się w takim koszu? Wszystko zależy od upodobań obdarowywanej osoby. Jeśli wiemy, że nasza teściowa jest prawdziwą miłośniczką literatury, to w takim koszu obowiązkowo powinna znaleźć się ciekawa książka. Miłymi dodatkami do niej będą ciepłe skarpetki, paczka dobrej herbaty, kubeczek, termiczny oraz coś słodkiego na ząb.

Jeśli nasza ukochana jest fanką SPA, to w koszy przygotowanym specjalnie dla niej powinniśmy umieścić gruby ręcznik, świece zapachowe i oczywiście kosmetyki. Z pewnością dużą przyjemność sprawią jej olejki do masażu, pachnące peelingi czy odżywcza maseczka do twarzy.

 

Prezent pod specjalnym nadzorem

 

Wiele osób ma problem z wyborem prezentu dla szefa. I nic dziwnego w tym przypadku bardzo łatwo możemy popełnić jakąś niezręczność. Dlatego zanim wybierzemy się na zakupy warto porozumieć się ze współpracownikami i razem wręczyć prezent przełożonemu, od całego zespołu.

Zdecydowanie powinniśmy unikać prezentów, które mogą wprawić obie strony w zakłopotanie. Dlatego unikajmy gadżetów z zabawnymi napisami. Każdy z nas ma nieco inne poczucie humoru. Szef możne opacznie zrozumieć nasz żart. Lepiej postawić na coś neutralnego, na przykład krawat.